Aktualności

Pomoc Ukrainie

W okresie bieżącej kadencji klub uczestniczył w szerokiej akcji pomocy Ukrainie poprzez :

- koordynację transportu pomocy humanitarnej przekazywanej z klubów Rotariańskich wielu krajów europejskich i USA,

- dokonywanie zakupów niezbędnych artykułów spożywczych, leków i środków medycznych i odzieżowych  urządzeń prądotwórczych ze środków własnych  i przekazanych przez inne kluby

 

Spotkanie wigilijne

W dniu 16 grudnia 2022 roku odbyła się Rotariańskie Spotkanie Wigilijne

 

W dniu 5 grudnia 2022r. przedstawiciele klubu zorganizowali coroczne Mikołajki dla dzieci z Domu Dziecka „Dom pod Lipami” w Radymnie

 

 

W dniach 8-9 października 2022 r. odbyła się wycieczka w Bieszczady w ramach  cyklicznej imprezy „ Rotariańska Jesień w Bieszczadach” .

Organizatorem imprezy był RC Jarosław a jej uczestnikami Rotarianie z kilku klubów z Polski

 

 

 

 

W dniu 24 września 2022 r. odbyło się uroczyste przekazanie władzy w klubie nowemu zarządowi  na kadencję 2022/2023 w składzie:

Roman Strokoń – Prezydent RC Jarosław,

Tomasz Stącel – V-ce Prezydent RC Jarosław,

Jacek Stańda – Skarbnik RC Jarosław,

Dariusz Lotycz - Sekretarz RC Jarosław

Marek Poździk – Członek Zarządu RC Jarosław.

 

JUBILEUSZ 20 LECIA

      Rotary Club Jarosław w bieżącym roku obchodzi jubileusz 20 lecia działalności. Oficjalna uroczystość odbyła się 8 lutego w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Jarosławiu.

  Kolejny rok naszej działalności zaczęliśmy, można powiedzieć tradycyjnie. Balem dobroczynnym. Trudno zliczyć, który to już z kolei. I jak zawsze cel był jeden. Zgromadzić środki na pomoc potrzebującym. Wspieraliśmy więc budowę Domu Dziecka w Radymnie, fundowaliśmy stypendia zdolnym uczniom, organizowaliśmy turnusy rekreacyjne dla osób niepełnosprawnych... Jednakże w tym roku zaprosiliśmy gości do pięknego pałacu w Ożańsku mając już z góry zaplanowany cel. Zbieraliśmy pieniądze na leczenie dla Iwonki, która od 15 lat jest przykuta do inwalidzkiego wózka.

W BIESZCZADACH 2016

Na nasze zaproszenie do udziału w wycieczce odpowiedziało 65 przyjaciół z klubów: RC Kraków Zamek Niepołomice, RC Kraków Centrum, RC Warszawa Józefów, RC Puławy, RC Lublin Stare Miasto, RC Lublin Centrum, RC Janów Lubelski, RC Nisko - Stalowa Wola, RC Zamość oraz RC Zamość Ordynacki.
Subskrybuje zawartość