Aktualności

JUBILEUSZ 20 LECIA

      Rotary Club Jarosław w bieżącym roku obchodzi jubileusz 20 lecia działalności. Oficjalna uroczystość odbyła się 8 lutego w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Jarosławiu.

  Kolejny rok naszej działalności zaczęliśmy, można powiedzieć tradycyjnie. Balem dobroczynnym. Trudno zliczyć, który to już z kolei. I jak zawsze cel był jeden. Zgromadzić środki na pomoc potrzebującym. Wspieraliśmy więc budowę Domu Dziecka w Radymnie, fundowaliśmy stypendia zdolnym uczniom, organizowaliśmy turnusy rekreacyjne dla osób niepełnosprawnych... Jednakże w tym roku zaprosiliśmy gości do pięknego pałacu w Ożańsku mając już z góry zaplanowany cel. Zbieraliśmy pieniądze na leczenie dla Iwonki, która od 15 lat jest przykuta do inwalidzkiego wózka.

W BIESZCZADACH 2016

Na nasze zaproszenie do udziału w wycieczce odpowiedziało 65 przyjaciół z klubów: RC Kraków Zamek Niepołomice, RC Kraków Centrum, RC Warszawa Józefów, RC Puławy, RC Lublin Stare Miasto, RC Lublin Centrum, RC Janów Lubelski, RC Nisko - Stalowa Wola, RC Zamość oraz RC Zamość Ordynacki.

FUNDUJEMY STYPENDIUM

W dniu 23.09.2016 RC Jarosław ufundował stypendium muzyczne dla Izabeli Dobrowolskiej w kwocie 300 zł miesiecznie. Iza jest uczennicą 5 klasy Szkoły Muzycznej w Jarosławiu sekcji fletu. Pomimo młodego wieku ma już w swoim dorobku wiele osięgnięć w konkursach regoionalnych, makroregionalnych, ogólnopolskich czy międzynarodowych. Stypendium przeznaczone jest na rozwijanie pasji muzycznych oraz wszechstronny rozwój artystyczny. 

Subskrybuje zawartość